Hizmetlerimiz
Sunucu ve Veri DepolamaYazılım Lisanslama Network & Güvenlik Danışmanlık Sanallaştırma Yedekleme İstemci Çözümleri
 
Arıza Takip
Detay için tıklayınız.
Çözüm Ortakları
Detay için tıklayınız.
Bize Ulaşın
Detay için tıklayınız.
 
 
 

Hakkımızda

Bilgi ve tecrübemizi en iyi şekilde sizlere yansıtarak işinizi sanata dönüştürdük Petran Bilgi Teknolojileri olarak 1992 yılında “İşinizi sanata dönüştürür” sloganıyla yola çıktık ve çözüm ortaklarımızla beraber bir çok katma değerli projelere imza attık. Sektörde dünyanın lideri konumundaki HP’nin Doğu Marmara’daki  tek yetkili iş ortağı olarak özel ve kamu kuruluşlarının ihtiyaçlarına gelişen teknolojiye ayak uydurarak en hızlı şekilde çözüm üretmekteyiz. Tecrübeli ve deneyimli ekibimizle verdiğimiz destek ve çözüm ortaklarından aldığımız güç ile bölgemizin en güvenilir kurumsal firması olmaktan gurur duyuyoruz.
 
İş ve teknolojinin birbirine entegre çalıştığı günümüzde kurum ve kuruluşlar kaynaklarını daha verimli kullanarak kesintisiz ve daha güvenilir sonuçlar elde etmenin önceliğine yönelmektedirler.

Petran Bilgi Teknolojileri olarak iş dünyasının değişen dengeleri içinde müşterilerimizin beklentilerine uygun doğru, hızlı ve güvenilir hizmetlerimizle katma değer sağlayan çözümler sunmaktayız.

HP dışında iş ortağı olduğumuz Microsoft, NetApp, Cisco, Trend Micro, CA, Mikro ürün ve çözümleri ile; Sunucular, Sanallaştırma, Veri Depolama, Veri Yedekleme, Lisanslama, Bakım ve Destek Hizmetleri, bilgisayar, notebook ve çevre birimleri, network ve güvenlik, muhasebe yazılım ve çözümleriyle tüm kamu ve özel kurumların IT hizmetlerini sağlıyoruz.

Doğru ve hızlı kurumsal çözümler için gerçek adresiniz…

Petran Bilgi Teknolojileri müşterilerine, ürünlerinin türü, markası ve modeli ne olursa olsun, işlerinin devamlılığını sağlamak ve beklenmeyen sorunlarda kesintisiz ve acil destek verebilmek için sözleşmeli hizmetler sunmaktadır.
Müşterilerimiz ihtiyaçları doğrultusunda aşağıdaki hizmet seçeneklerden yararlanabilirler:

·  Telefonda Destek Hizmeti
·  Uzaktan Destek Hizmeti
·  Yerinde Destek Hizmeti
·  Periyodik Bakım Hizmeti
·  Destek Uzmanı Bulundurma Hizmeti

 
Petran Bilgi Teknolojileri
Hakkımızda
Kalite Politikasi
Çözümlerimiz
Bizden Haberler
 
Hızlı İletişim
Adres : Körfez Mah. Ankara Karayolu Cad. No:111 Kocaeli Plaza Kat:1 No:13 41040 İzmit / KOCAELİ
Telefon : (0262) 325 5500
E-mail : petran@petran.com.tr
 
Çözüm Ortakları
Takip Edin
Anasayfa İletişim
Petran Dizayn © 2014