Ağ ürünleri

Aruba ürünleri

Wireless Access Points

Büyük halka açık mekanlar, depo tesisleri ve son derece yüksek yoğunluklu yerler gibi ortamlar için tasarlanmış ultra yüksek performanslı Wi-Fi 6 AP.

DAHA FAZLA BİLGİ


Aruba Anahtarları Serisi

Omurga yaprak mimarileri ve EVPN-VXLAN yapıları dahil olmak üzere uç erişimden çekirdeğe ve veri merkezine kullanım için ideal olan modern, akıllı, yüksek kullanılabilirliğe sahip anahtar ailesi.

DAHA FAZLA BİLGİ


CISCO Anahtarları Serisi

Switching mimarisini planlarken anahtarlama ve güvenlik gereksinimlerini, sistem üzerinde çalışacak servislerle birlikte değerlendirmek gerekir. Tüm sistem fiziki, sanal ve bulut ortamlarla uyumlu şekilde tasarlanmak zorundadır. Server-Storage platformlarıyla operasyonel anlamda uyumlu, verimli ve benzer ölçekte büyüyebilir Data Center Switching altyapılarına ihtiyaç vardır. Birbirinden farklı çok sayıda platformun uyum içerisinde yönetilebilmesi gerekir. Bazı görevlerin otomatize edilebilmesi sistemlerin kolay yönetilebilir olmasına katkı sağlar. Cisco Unified Fabric ve Cisco Application Centric Infrastructure (ACI) mimarileri üzerine inşa edilen switching altyapıları kurumların bu hedeflere ulaşmasına katkı sağlıyor.

DAHA FAZLA BİLGİ


Fortinet güvenlik duvarları

FortiGate

FortiGate 1800x, 2600x, 800x, yüksek performans ve dinamik Dahili segmentasyon ve rampalarda güvenli yüksek hızlı bulut sağlayan fil akışları sağlar. Yüksek performanslı IPsec şifreleme yetenekleriyle kuruluşlar, büyük ölçüde ölçeklenebilir uzaktan erişim çözümleri oluşturabilir.

DAHA FAZLA BİLGİ