Hakkımızda

Hakkımızda

Bilgi ve tecrübemizi en iyi şekilde sizlere yansıtarak işinizi sanata dönüştürdük Petran Bilgi Teknolojileri olarak 1992 yılında “İşinizi sanata dönüştürür” sloganıyla yola çıktık ve çözüm ortaklarımızla beraber bir çok katma değerli projelere imza attık. Sektörde dünyanın lideri konumundaki HP’nin Doğu Marmara’daki tek yetkili iş ortağı olarak özel ve kamu kuruluşlarının ihtiyaçlarına gelişen teknolojiye ayak uydurarak en hızlı şekilde çözüm üretmekteyiz. Tecrübeli ve deneyimli ekibimizle verdiğimiz destek ve çözüm ortaklarından aldığımız güç ile bölgemizin en güvenilir kurumsal firması olmaktan gurur duyuyoruz.

İş ve teknolojinin birbirine entegre çalıştığı günümüzde kurum ve kuruluşlar kaynaklarını daha verimli kullanarak kesintisiz ve daha güvenilir sonuçlar elde etmenin önceliğine yönelmektedirler.

Petran Bilgi Teknolojileri olarak iş dünyasının değişen dengeleri içinde müşterilerimizin beklentilerine uygun doğru, hızlı ve güvenilir hizmetlerimizle katma değer sağlayan çözümler sunmaktayız.

Doğru ve hızlı kurumsal çözümler için gerçek adresiniz…

Petran Bilgi Teknolojileri müşterilerine, ürünlerinin türü, markası ve modeli ne olursa olsun, işlerinin devamlılığını sağlamak ve beklenmeyen sorunlarda kesintisiz ve acil destek verebilmek için sözleşmeli hizmetler sunmaktadır.
Müşterilerimiz ihtiyaçları doğrultusunda aşağıdaki hizmet seçeneklerden yararlanabilirler:

·  Telefonda Destek Hizmeti
·  Uzaktan Destek Hizmeti
·  Yerinde Destek Hizmeti
·  Periyodik Bakım Hizmeti
·  Destek Uzmanı Bulundurma Hizmeti

Misyon ve Vizyonumuz

Misyonumuz

Petran Bilgi Teknolojileri misyonu; uluslar arası ve teknolojik kaliteyi arttırmak, insanı ve çevreyi korumak, teknolojik konularda çözüm odaklı olmak, sürekli çözüm üretmek ve en üst düzeyde müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

Vizyonumuz

Petran Bilgi Teknolojileri insanların yaşam kalitesini yükseltecek yaratıcı ve yenilikçi çözüm yolları üretmeye çalışmaktadır. Bunu yaparken de sosyal ve toplumsal sorumluluklarımızın bilincinde olarak hem çevreyi hem de insan sağlığını korumayı amaçlamaktadır.

Petran Bilgi Teknolojileri 30 yıldır yapmış olduğumuz çalışmalar ve sürekli yenilenen teknolojik gelişmeleri yakından takibiyle sektöründde öncü bir firmadır.

Kalite Politikamız

Petran Bilgi Teknolojileri, hizmet verdiği sektörlerde güvenilir ve saygın kimliğini korumak, tercih edilirliğini arttırmak, ayrıca bilişim sektörünün tüm alanlarında faaliyet gösterebilmesini sağlamak ve bu sektörler içinde güvenilir ve saygın bir şekilde yer almasını sağlayarak lider bir İletişim ve Teknoloji Kuruluşu olması amacıyla;

• Müşterilerimizin beklenti ve isteklerini tam olarak anlamak, bu ihtiyaç ve beklentileri karşılamak amacıyla geçerli standart ve mevzuatlarda
belirtilen şartları tam olarak sağlamak,

• Sağladığımız ürün ve hizmetleri, zamanında ve eksiksiz olarak
müşterilerimize ulaştırmak,

• Müşteri memnuniyetini sağlamak için verdiğimiz hizmetlerin satış sonrası desteğini aksatmaksızın vermek,

• Proje tasarımlarımızla, müşterilerimize yüksek teknolojiye sahip, kaliteli ve ekonomik ürünler ve hizmetler sunmak,

• Araştırma ve eğitime önem vererek bilgi düzeyimizi daima geliştirmek, bilgiyi çalışanlarımız ve müşterilerimizle paylaşmak,

• Teknolojiyi sürekli takip ederek mevcut ürün ve hizmetleri geliştirmek, Firmamıza değer katan yeni ürün ve hizmetler eklemek,

• Müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz de dahil tüm ilişkilerimizde dürüstlüğü, karşılıklı güveni ve işbirliğini ön planda tutmak,

• Ekip ruhu ve ekip çalışması anlayışını şirket kültürümüzün temel unsurlarından biri olarak görmek,

• Şirket hedef ve stratejilerine katkıda bulunmak ve sahiplenmek,

• Şirket içi bilgi akışı ve koordinasyona gereken önemi vermek,

Petran Bilgi Teknolojileri kalite anlayışının temel ilkelerini oluşturmaktadır. Bu ilkelere bağlı kalmak, ulusal ve uluslararası standartlar ve mevzuatlarla uyumlu bir kalite sisteminin şartlarına uymak, sürekli iyileştirmek ve devamını sağlamak ve kalite anlayışımızı daima geliştirmek amacımızdır.